Strona głównaGryAktualnościNowy cheat w Call of Duty pozwala nosić 5 broni jednocześnie

Nowy cheat w Call of Duty pozwala nosić 5 broni jednocześnie

Cheaterzy w Call of Duty: Black Ops Cold War robią się coraz sprytniejsi. Obok wallhacków i aimbotów zwiększają sobie również asortyment broni.

Cheaty to przede wszystkim problem darmowego Call of Duty: Warzone. Od czasu do czasu również w klasycznym trybie multiplayer znajdą się osoby używające nielegalnych oprogramowań.

Zobacz: Battlefield 2042 będzie wspierał Nvidia DLSS i Reflex

Saw a dude with 4 weapons equipped today. His movement was also ridiculously fast. Cheaters gonna cheat. from blackopscoldwar

Widywaliśmy już graczy z aimbotami i wallhackami. Cheatów widocznych na powyższym klipie wcześniej nie było w Black Ops Cold War. Użytkownik Reddita obserwuje oszusta, który swoimi możliwościami chwali się najwyraźniej przed kolegą. Łącznie miał w swoim ekwipunku pięć różnych broni.

Biorąc pod uwagę, że zależnie od wybranego loadoutu, w Cold Warze nosić można tylko dwie bronie jednocześnie, jest to ogromna przewaga. Gdyby tego było mało, według u/MacTavishesBanana cheater poruszał się szybciej niż reszta graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię