Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 -  Techland zapowiedział rozszerzony gameplay

Dying Light 2 –  Techland zapowiedział rozszerzony gameplay

Na oficjalnym koncie Techland na Twitterze pojawiła się zapowiedź rozszerzonej prezentacji rozgrywki Dying Light 2. Wydarzenie ma odbyć się już pod koniec sierpnia. Bardzo możliwe, że również wtedy poznamy dokładną datę premiery tego bardzo wyczekiwanego tytułu.

Dying Light 2 jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier jakie zostały zaprezentowane podczas tegorocznych targów E3. Kontynuacja parkourowej gry o zombie ma spore szanse na zdobycie ogromnego sukcesu. Podczas pierwszej prezentacji mieliśmy okazję zobaczyć jedynie trailer drugiej części gry oraz poznać jej przybliżoną datę premiery. Potem doszły jeszcze informacje o mechanice rozgrywki, ale nadal mieliśmy uczucie niedosytu.

Zgodnie z zapowiedzią jaka znalazła się na Twitterze już 26 sierpnia o godzinie 20:00 Techland zaprezentuje rozszerzony zapis rozgrywki Dying Light 2.

Co więcej, materiał ukaże się w sieci chwilę po zakończeniu targów gamescom 2019. Możemy więc sądzić, że Techland ma gotowe demo, które zaprezentuje podczas targów w Kolonii. Teraz jakoś musimy wytrzymać te dwa tygodnie w niepewności.

Zobacz: Dying Light 2 – najbardziej szalone pomysły mogą pojawić się jako DLC w Dying…

Akcja gry ma toczyć się piętnaście lat po zakończeniu wydarzeń z pierwszej części. Tym razem trafimy w zupełnie inne miejsce. Zmieni się również główny bohater,  którym nie będzie już Kyle Crane tylko Aiden Caldwell. Decyzje jakie będziemy podejmować podczas gry mają wpływać na wygląd lokacji. A nasze działania oraz przebywanie długo w miejscach pozbawionych dostępu do słońca spowodują, że Aiden może przemienić się w zombie.

Z innych ciekawostek, o których wiemy już teraz, to Dying Light 2 przygotowywane jest również w wersji na Xbox Scarlett i PS5 i może być dostępne już podczas premiery konsol. Tymczasem premiera na starsze konsole planowana jest na wiosnę 2020 na PS4 i Xbox One oraz PC. Gra będzie dostępne w polskiej wersji kinowej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię