Strona głównaGryAktualnościDiablo 3 nadal żyje i ma się świetnie. Twórcy zapowiadają nową zawartość,...

Diablo 3 nadal żyje i ma się świetnie. Twórcy zapowiadają nową zawartość, słuchanie graczy i większą transparentność

Gracze nadal chętnie sięgają po Diablo 3, więc Blizzard nie zamierza pogrzebywać gry. Twórcy właśnie zdradzili kolejne kroki dotyczące jej rozwoju.

Idea “game as a service” w przypadku Diablo 3 doskonale się sprawdza. Dorzucanie graczom kolejnych elementów zawartości powoduje, że co chwilę na serwerach pojawiają się kolejni gracze. I to mimo faktu, że tytuł ma już 7 lat na karku. 14. sezon to między innymi sezony tematyczne, a sezon 16. to zainteresowanie na poziomie sprzed kilku lat. Dlatego to właśnie tematy będą najbardziej rozwijanym elementem gry.

Zobacz: W oryginalne Diablo może już zagrać w przeglądarce internetowej

Oprócz sezonów, w grze mają się pojawić nowe zestawy klasowe, legendarne moce i modyfikacje balansu postaci, jak również zmiany w systemie rozgrywki. Autorzy obiecują też jeszcze mocniejsze wsłuchanie się w głosy graczy i dostarczanie im tego, o co najbardziej proszą. Poprawić ma się też komunikacja i transparentność odnośnie planowanych zmian – czego te zapowiedzi są początkiem. 

Zobacz: Disney może kupić Activision Blizzard?

Wszystko to brzmi pięknie, ciekawe tylko jak wsłuchiwanie się w głos graczy ma do planów wydania Diablo 4? Bo to chyba na to czekacie najbardziej, prawda?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię