Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 z bardzo udaną premierą na Steamie

Dying Light 2 z bardzo udaną premierą na Steamie

Rekord może jesszcze zostać pobity. Przed nami weekend i Dying Light 2 Stay Human przyciągnie do siebie setki tysięcy graczy.

Długo czekaliśmy na tę premierę. Dying Light 2 spędził lata w produkcji i wiele wskazywało na to, że nie jest na dobrej drodze do udanego debiutu. Gra doczekała się jednak oficjalnej daty premiery, a pierwsze pozytywne recenzje zachęciły fanów gatunku do zabicia kilku zombie.

Zobacz: Gran Turismo 7 – PlayStation przedstawiło ponad 30 minut szczegółów z gry

Aktualny rekord graczy online na Steamie wynosi 213,415 osób. Tyle właśnie osób gra w DL2 w tym momencie. Co ciekawe, ten wynik cały czas rośnie. Wystarczy poczekać kilka minut, odświeżyć SteamDB, a cyferki dalej rosną.

Biorąc pod uwagę, że gra jest również dostępna na Epic Games Store, realne wartości mogą być nawet wyższe. Do tego dorzućmy jeszcze wszystkich konsolowych graczy z PlayStation oraz Xboksów i mamy prawdopodobnie miliony fanów cieszących się nową produkcją Techlandu. Jeżeli liczby na samym Steamie robią takie wrażenie, po weekendzie wydawca może pochwalić się aktywnością swojej społeczności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię