Strona głównaMobileAktualnościWarcraft dostanie nową grę mobilną

Warcraft dostanie nową grę mobilną

Activision Blizzard zdradza plany na przyszłość. Wśród nich znajduje się kolejna gra mobilna. Tym razem razem motywem przewodnim będzie Warcraft.

Activision wyciąga najwyraźniej wnioski z poprzednich ogłoszeń. Zamiast zapowiadać nową grę mobilną podczas BlizzConu, jak to zrobili w przypadku Diablo Immortal, swoimi planami pochwalili się podczas ostatniego raportu finansowego. Warcraft jeszcze w tym roku moze dostać własną grę mobilną.

Zobacz: PlayStation i Discord w końcu umożliwią połączenie kont

Podczas raportu powiedzieli, że mają wiele planów względem tego uniwersum w tym roku. Wśród nich jest oczywiście nowy content w MMORPG oraz Hearthstone, ale okazuje się, że jest również gra mobilna.

Niestety nie znamy żadnych szczegółów. Biorąc pod uwagę użyte w kontekście tego projektu słowa, „nowy content ze świata Warcrafta”, może to być bardzo wiele rzeczy. Możemy spodziewać się jakiegoś spin-offa, RTS-a lub nawet portu którejś z produkcji Activision na smartfony. Wydawca może również sięgnąć po któryś z aktualnych mobilnych trendów i na jego bazie stworzyć nową grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię