Strona głównaKonsoleDynamic Latency Input Microsoftu trafi również do starych kontrolerów

Dynamic Latency Input Microsoftu trafi również do starych kontrolerów

Wygląda na to, że Microsoft prędko nie porzuci aktualnej generacji konsol. Dynamic Latency Input trafi z czasem również do kontrolerów z Xbox One.

Dynamic Latency Input to nowa technologia zapowiedziana przez Microsoft przy okazji prezentacji Xbox Series X. Ma ona zminimalizować opóźnienie pomiędzy czynnościami wykonywanymi na kontrolerze a obrazem. Początkowo wydawało się jednak, że będzie to dotyczyć wyłącznie nowych urządzeń.

Zobacz: PlayStation 5 – poznaliśmy oficjalne ceny i daty premier

Microsoft po raz kolejny udowodnił jednak, że nie planuje zostawić w tyle posiadaczy Xboxa One. Tom Warren zapowiedział dzisiaj na Twitterze wsparcie DLI również na starszych kontrolerach. W przyszłym roku pady doczekają się aktualizacji, która pozwoli korzystać z nowej technologii na next-genowych konsolach.

DLI działać będzie oczywiście wyłącznie na Xbox Series S i X. Jeżeli jesteście jednak przyzwyczajeni do aktualnych padów i nie macie ochoty na zmianę swoich nawyków, nie macie się czego obawiać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePPE
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię