Advertisement
Strona głównaKonsoleXbox Series X – Phil Spencer spotkał się z japońskimi deweloperami w...

Xbox Series X – Phil Spencer spotkał się z japońskimi deweloperami w sprawie E3 2020

Phil Spencer  z Xbox niedawno odbył podróży do Japonii, podczas której rozmawiał z wydawcami i deweloperami na temat E3 2020 oraz konsoli Xbox Series X. Teraz podzielił się szczegółami na temat wyprawy.

Spencer wspomniał niedawno, że trwają rozmowy z japońskimi deweloperami oraz wydawcami na temat Xbox Series X, Game Pass oraz Project xCloud. Teraz pochwalił się, że podczas pobytu w kraju kwitnącej wiśni omawiał również kwestie E3 2020 oraz przyszłości gier.

Zobacz: PlayStation 5 – do sieci wyciekło menu konsoli?

Jak napisał na twoim koncie na Twitterze:

Niesamowity tydzień w Japonii spędzony na rozmowach o Xbox Seris X, i Project xCloud z wydawcami i studiami. Grałem w zapowiedziane i niezapowiedziane gry, rozmawiałem na temat E3 2020 i omawiałem przyszłość gier. Zawsze wracam niesamowicie zmotywowany talentem twórczym ekipy z Japonii.

Zobacz: Ojciec zbudował dla niepełnosprawnej córki kontroler do grania w Zeldę

Może to oznaczać, że w tym roku Microsoft zaprezentuje podczas E3 kilka nowych japońskich tytułów. W zeszłym roku w marcu Spencer również odwiedzał Japonię i gościł na spotkaniach z tamtejszymi deweloperami, co zaowocowało zapowiedzią Phantasy Star Online 2. Czy w tym roku szykuje się jakaś niespodzianka w związku z cyklicznymi wizytami? Jakiś czas temu Spencer obiecał Final Fantasy XIV na Xbox.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię