Strona głównaEsportDzisiaj rusza Major w Rainbow Six Siege

Dzisiaj rusza Major w Rainbow Six Siege

Już dzisiaj (13 sierpnia) w Paryżu rozpoczyna się najważniejszy turniej Rainbow Six Siege. W Majorze weźmie udział 16 najlepszych drużyn na świecie, które powalczą o łączną pulę nagród 350 tys. dolarów. 

Major w Rainbow Six Siege to dokładnie ta sama ranga zawodów, co Major w CS:GO. W skrócie – nie ma ważniejszego turnieju dla profesjonalnych graczy R6. Warto zaznaczyć, że to drugi Major w tym roku. W Paryżu do walki stanie 16 zespołów z całego świata, w tym między innymi G2 Esports, Team Liquid, Team Secret, Fnatic, FaZe Clan, Ninjas in Pyjamas czy też Millenium. Niestety, w stolicy Francji nie ma żadnego Polaka.

Zespoły zostały podzielona na cztery grupy po cztery zespoły w każdej:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Team Liquid Fnatic Element Mistic FaZe Clan
Obey Alliance G2 Esports Evil Geniuses OrgLess
PET Nora-Rengo Mock-it Esports Immortals Rogue
Team Vitality NiP Millenium Team Secret

Dzisiaj rozpoczyna się faza pucharowa (pierwsze mecze o godzinie 9:00), która potrwa do środy. Cały turniej zakończy się w niedzielę. Wtedy też poznamy zwycięzców, którzy zgarną 150 tys. dolarów z puli 350 tys. Osoby zainteresowane rozgrywkami mogą je śledzić na oficjalnym polskim kanale na Twitchu, gdzie za komentarz będą odpowiadać Karol ‘Alban’ Pakosz oraz Piotr ‘Husarius’ Szymański. Transmisja będzie też prowadzona na angielskojęzycznym kanale.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię