Strona głównaGryAktualnościDzisiejsza aktualizacja The Division 2 dodaje nową specjalizację

Dzisiejsza aktualizacja The Division 2 dodaje nową specjalizację

Gunner wreszcie ujrzał światło dzienne.

Biorąc pod uwagę wprowadzenie serwera testowego dla gry, nowy update to bardziej przeniesienie specjalizacji na oficjalne serwery. Wreszcie będzie można ją przetestować w tych najbardziej istotnych warunkach i sprawdzić, jak radzi sobie na nowym Raidzie.

Zobacz: The Division 2: Netflix tworzy film na podstawie gry

Gunner to ta postać z potężnym minigunem, którą widzieliśmy podczas poprzednich zapowiedzi contentu. Jest to oczywiście signature weapon nowej specjalizacji. Strzelając z miniguna, będziecie zadawać duże obrażenia, ale stracicie możliwość robienia uników oraz chowania się za przeszkodami.

Jeżeli chodzi o same umiejętności pasywne, zgodnie z przewidywaniami, Gunner będzie w stanie brać na siebie więcej obrażeń niż reszta specjalizacji. Dostajemy armor za zabójstwo, nasze armor kity są znacznie skuteczniejsze, a stabilność broni wzrasta, kiedy zatrzymamy się w miejscu na kilka sekund.

Oprócz wprowadzenia samej specjalizacji, nowa aktualizacja wprowadza również kilka zmian quality of life. Zmienia się sposób na zdobywanie signature ammo, a mody znów wyglądają nieco inaczej. Na opinie społeczności odnośnie nowych mechanik będziemy musieli pewnie jeszcze chwilę poczekać. Kto wie, może tym razem Ubisoftowi udało się trafić w dziesiątkę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię