Strona głównaGryE3 2021: GAME ON, oficjalnie startują online - 12 czerwca

E3 2021: GAME ON, oficjalnie startują online – 12 czerwca

Największe targi gier komputerowych E3 2021 w tym roku przyjmą formę cyfrową i całe wydarzenie będzie odbywało się w sieci. Oficjalnymi partnerami targów są Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive oraz Warner Bros. Games i Koch Media.

Do tej pory targi odbywały się stacjonarnie w Los Angeles i dla graczy, jak i wydawców było to najważniejsze wydarzenie w roku. To na E3 prezentowane były największe hity poszczególnych deweloperów.

Jak zaprezentuje się ten event po przeniesieniu go do sieci przekonamy się niebawem. Targi startują 12 czerwca i potrwają trzy dni do 15 czerwca. Jak podkreśla sam CEO Stanley Pierre-Louis organizacji ESA. Targi E3 mają specjalnie miejsce w sercach graczy i twórców gier i ma nadzieję, że tegoroczna wirtualna impreza E3, też spodoba się uczestnikom.

Wszystkie prezentacje mają być bezpłatne i nie będzie limitu miejsc, jak to miał miejsce przy okazji fizycznej prezentacji. Co więcej, E3 2021 w formie wirtualnej ma podobno przyciągnąć większą liczbę widzów, niż ma to miejsce w tradycyjnych imprezach tego typu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię