Strona głównaGryAktualnościEA planuje oficjalną zapowiedź Need for Speed: Hot Pursuit Remastered?

EA planuje oficjalną zapowiedź Need for Speed: Hot Pursuit Remastered?

Remaster Need for Speed: Hot Pursuit to jedna z najgorzej skrywanych tajemnic EA w branży. Być może jesteśmy o kilka dni od jej ujawnienia.

Na oficjalnej stronie Need for Speed pojawiła się tajemnicza strona, w której opisie znajduje się powtórzona kilka razy liczba 510. Umieszczono też na niej odliczanie, które kończy się w najbliższy poniedziałek, 5 października. Uruchomienie strony idzie w ślad za mnóstwem wpisów w oficjalnych kanałach społecznościowych marki Need for Speed. Na grafikach, które tam znajdziemy, również wielokrotnie powtórzona jest liczba 510 – między innymi jako tablice rejestracyjne pojazdów.

Oprócz “510”, powtarzającym się elementem grafik jest reklama fikcyjnej sieci pizzerii Big Joe’s Pizzeria. Oczywiście póki co nadzieje na ogłoszenie remastera przez EA to jedynie domysły. Inna opcja to ogłoszenie kolejnej, dużej gry – nowego tytułu – w ramach serii. Wiemy, że pieczę nad Need for Speed znowu przejęło Criterion Games i pracuje teraz nad nowym tytułem. Cokolwiek by to nie było, dowiemy się o tym za kilka dni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię