Strona głównaKonsolePlayStation 5 - jeden z internautów chce pieniędzy za zdjęcia konsoli

PlayStation 5 – jeden z internautów chce pieniędzy za zdjęcia konsoli

Next-geny stały się produktem tak pożądanym, że gracze handlują informacjami o nich. Jak w przypadku PlayStation 5 i pewnego Redditowicza.

Prawdopodobnie jeden z twórców gier lub streamerów, którzy już mają dostęp do PS5, wpadł na pomysł jak dodatkowo zarobić na posiadanym przez siebie egzemplarzu. Nie oferuje on co prawda sprzedaży konsoli, za to ma mnóstwo danych i zdjęć na jej temat – i to właśnie one mają być obiektem handlu. Internauta wrzucił do sieci kilka zdjęć na pobudzenie apetytu chętnych (prawdopodobnie docelowo chodzi o dziennikarzy zajmujących się grami). Pojawił się nawet krótki film.

Co ciekawe, internauta posiada czarnego pada, a na jednym ze zdjęć widać boczny panel z odsłoniętymi zaczepami, które montują go do konsoli. Potwierdzałoby to doniesienia, że Sony przygotowało co najmniej dwie wersje kolorystyczne urządzenia – białą i czarną. Oprócz tego, na zdjęciach możemy zobaczyć menu konsoli, podstawkę do pionizacji, internauta zdradził też, że konsola ma (zaledwie?) 625 GB na gry.

PlayStation 5 - obudowa 1 PlayStation 5 - obudowa 4

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię