Strona głównaGryAktualnościEA pracuje nad nowym Need For Speedem i kilkoma innymi grami

EA pracuje nad nowym Need For Speedem i kilkoma innymi grami

EA opublikowało wyniki finansowe. Nie w każdym aspekcie są one dobre. Rozczarowuje między innymi sprzedaż Battlefielda V, która jest o milion kopii niższa niż zakładała firma. Przy okazji dowiedzieliśmy się, nad jakimi jeszcze grami pracują Elektronicy.

Nie od dzisiaj wiadomo, że EA pracuje nad kilkoma grami. Dopiero co zadebiutowało Apex Legends produkcji Respawn Entertainment, które już jest ogromnym sukcesem. Wciąż trwają też prace końcowe nad Anthemem (premiera w tym miesiącu). Poza tym Respawn tworzy też Star Wars Jedi: Fallen Order, które – prawdopodobnie – zadebiutuje jeszcze w tym roku. Co poza tym znajduje się na liście EA?

Elektronicy pracują też nad nową grą z serii Need for Speed, co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Póki co wydawca nie ujawnił zbyt wiele informacji. Wiemy jedynie, że wyścigi powstaną prawdopodobnie na silniku Frostbite, który do tej pory był wykorzystywany przede wszystkim w grach z serii Battlefield oraz Battlefront.

Ale na tym informacje się nie kończą. Blake Jorgensen – COO i CFO w EA, przyznał, że trwają jeszcze prace nad dwiema grami. Jedną z nich jest kolejna odsłona Plants vs. Zombies. Druga ma być związana z uniwersum Titanfalla. Czyżby jednak, pomimo wcześniejszych informacji, studio pracowało już nad trójką? Możemy też być pewni nowej FIFY, która przynosi EA ogromne zyski.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię