Strona głównaGryAktualnościRespawn Entertainment nie tworzy Titanfall 3

Respawn Entertainment nie tworzy Titanfall 3

Titanfall i Titanfall 2 to bardzo udane strzelanki Respawn Entertainment. Mogło się wydawać, że powstanie trzeciej części jest tylko kwestią czasu. Najwyraźniej dość odległego czasu, bo twórcy oficjalnie powiedzieli, że aktualnie nie tworzą Titanfall 3.

W rozmowie z serwisem Eurogamer Drew McCoy – producent w Respawn Entertainment, potwierdził, że aktualnie nie trwają prace nad Titanfall 3. Priorytetem studia jest w tym momencie między innymi nowa gra z gatunku Battle Royale, czyli Apex Legends. Przy okazji odpowiedział też, dlaczego produkcja była trzymana w ścisłej tajemnicy.

– Są ludzie, którzy myślą, że jest zbyt wiele gier Battle Royale lub to zwykła moda. Świat myślał, że robimy Titanfalla 3, a my go nie robimy. Poza tym spróbuj przekonać sceptyczną widownię za pomocą trailerów i artykułów. Zdecydowaliśmy żeby Apex Legends mówiło same za siebie.  – powiedział Drew McCoy.

Aktualnie priorytetem Respawn Entertainment są dwie gry – zaprezentowane wczoraj Apex Legends oraz Star Wars: Jedi Fallen Order, o którym nie wiemy zbyt wiele poza tym, że gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Takie informacje przewijają się w wielu plotkach i przeciekach. To oczywiście nie oznacza, że Titanfall 3 nigdy nie powstanie. To prawdopodobnie zbyt mocna marka, aby z niej zrezygnować. Po prostu aktualnie studio pracuje nad czymś innym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię