Strona głównaGryAktualnościEA traktuje Battlefield 2042 jako live service

EA traktuje Battlefield 2042 jako live service

Premiera Battlefield 2042 zbliża się wielkimi krokami. Na parę miesięcy przed debiutem, EA zdradziło kolejne szczegóły nowej odsłony serii. 

Battlefield 2042 znajduje się w czołówce listy najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Bardzo dużo mówi się o tej premierze, a jeszcze więcej od wczoraj, po raporcie finansowym Electronic Arts.

Zobacz: Dynasty Warriors 9: Empires z ponad 10-minutowym fragmentem rozgrywki

Andrew Wilson, CEO EA, wyjaśnił zarządowi, w jaki sposób powinni postrzegać nowego Battlefielda. Określił grę jako usługę, nie jednorazowy zakup. Będzie to platforma generująca dodatkowe przychody po premierze.

BF 2042 ma być przykładem dla kolejnych odsłon serii. W oparciu o mechaniki nadchodzącej gry kolejne FPS-y DICE będą budowały zaangażowanie wśród graczy. Dobrym tego przykładem jest ogłoszony niedawno Portal, który ma pozwolić graczom tworzyć ich własne mapy. Powinniśmy spodziewać się też regularnych aktualizacji, sezonów i nowego contentu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię