Strona głównaWiadomościEA twierdzi, że przesunięcie daty premiery The Anthem nie wynika z opóźnień...

EA twierdzi, że przesunięcie daty premiery The Anthem nie wynika z opóźnień prac nad grą

Data wydania The Anthem została przeniesiona na początek 2019, ale jak twierdzi EA nie jest to związane z problemami nad ukończeniem gry.

Według zeszłotygodniowych informacji ze strony Kotaku, EA opóźnia wydanie swojej onlinowej gry RPG. Co innego natomiast twierdzi prezes EA Andrew Wilson.

Niezależnie od tego jak to jest przedstawiane, nie możemy mówić o opóźnieniu wydania Anthem.

Według Wilsona, decyzja o wypuszczeniu Anthem kilka miesięcy później wynika z faktu, że potrzebuje on własnego okna startowego i nie ma sensu, aby wydawać grę zaraz po nowym Battlefield.

Zdecydowaliśmy się uruchomić Anthem w czwartym kwartale. Data jego wydania została określona przez konieczność balansowania i zachowania odstępu między premierami gier, nie zaś z powodu opóźnienia w produkcji samej gry. Nie ma sensu aby w krótkim czasie wydawać Battlefield i Anthem, który będzie zupełnie czymś nowym. Uważamy, że potrzebuje on zupełnie osobnego okna startowego aby móc skupić na sobie uwagę graczy.

Podsumowując data wydania Anthem jest opóźniona a w zasadzie przesunięta. Pozostaje czekać do marca 2019. Gra ukaże się na PC oraz konsolach XO i PS4. A na razie nie pozostaje nic innego jak obejrzeć sobie zwiastun gry, prezentowany na ostatnich E3:

[you tube=wi0Uq7QmKm4]

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię