Strona głównaWiadomościQ50 i B-087S czyli nowa podkładka i myszka od Bloody

Q50 i B-087S czyli nowa podkładka i myszka od Bloody

Za wspomnianymi w tytule oznaczeniami nie kryje się żadna broń masowego rażenia, chyba, że mówimy o broni przeciwko wirtualnym przeciwnikom. Bloody wypuściło bowiem na rynek zestaw myszki i podkładki w dość atrakcyjnej cenie.

Mysz Q50 zaopatrzona została w sensor AVAGO A3050 o rozdzielczości do 3200 CPI, którą możemy zmieniać do 500, 1000, 1200, 1600 albo 2000 CPI – taka pula powinna wystarczyć większości graczy. Producent chwali się też, że czas reakcji przycisków to 1 milisekunda a ich żywotność to 10 milionów „klików”, natomiast pooling rate gryzonia to 125 Hz/s. Oczywiście w myszy nie zabrakło nieodzownego w dzisiejszych czasach podświetlenia, które można ustawić w jednym z trzech trybów. Mysz zaprojektowano tak, by uzyskać wyprofilowany kształt i pokryto ją antypoślizgowym materiałem, natomiast od spodu zobaczyć można ślizgacze wykonane z metalu. Mają być nawet 100 razy bardziej wytrzymałe niż te spotykane w innych modelach i „przejechać” do 300 kilometrów.

Opórcz myszy w ofercie pojawiła się także podkładka o wymiarach 70 x 30 cm. Jak widać, przygotowano ją głównie z myślą o graczach grających na niskich ustawieniach DPI i czułości w grze. Górną warstwę wykonano z gładkiego materiału, natomiast spód – z antypoślizgowej gumy.

Ceny prezentowanych akcesoriów to 59,90 zł za mysz oraz 49,90 zł za podkładkę.

Źródło: Bloody

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię