Strona głównaGryW PUBG zagrało już ponad 400 milionów graczy

W PUBG zagrało już ponad 400 milionów graczy

Mimo ekspansji konkurencyjnego Fortnine twórcy PUBG wciąż mogą mówić o dobrej passie. Wydanie gry na innych platformach było strzałem w dziesiątkę.

Nie zapowiada się na to, że PlayerUnknown’s Battlegrounds umrze od ciosu zadanego przez Fortnite. Nie da się ukryć, że część osób przeszła na „bajkową” stronę mocy Battle Royale, jednak nowe aktualizacje i wydanie gry na innych platformach niwelują otrzymane straty. Jak informuje studio PUBG Corporation ich gra zaliczyła kolejny kamień milowy.

Na PC, Xbox i urządzeniach mobilnych łącznie zagrało już ponad 400 mln. graczy. Ponadto każdego dnia na serwerach spotyka się 87 mln. osób, co pozwala wierzyć, że PUBG nie musi przejmować się konkurencją. Aktualna liczba osób jednocześnie zagrywających się z czasem może wzrosnąć, bo nie wiadomo jeszcze, czy twórcy dogadają się z Sony i Nintendo, aby wypuścić grę na ich konsolach.

Aktualne wyniki sprzedaży tak bardzo ucieszyły twórców, że Ci postanowili wystartować z nową promocją na Steam. Od dziś do 5 lipca PUBG będzie można zakupić z dużym rabatem 33% – 48,90 zł. Niewykluczone, że będzie jeszcze tańsza w chwili rozpoczęcia letniej wyprzedaży na Steam.   

    

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię