Strona głównaGryAktualnościEd Boon sugeruje pojawienie się nowego DLC do Mortal Kombat

Ed Boon sugeruje pojawienie się nowego DLC do Mortal Kombat

Ed Boon bawi się z fanami w ujawnianie podpowiedzi o DLC, które to podpowiedzi są chyba jednak dla fanów zbyt trudne do rozwikłania.

Niektórzy twórcy gier lubią bawić się z fanami, ujawniając plany co do swoich gier w postaci zagadek. Niektórzy robią to w ramach postów na blogach, inni umieszczając podpowiedzi w social media, albo w samych grach. Są też tacy, którzy łączą wszystkie te formy. Aktualnie w zagadki na Twitterze bawi się współtwórca Mortal Kombat, Ed Boon.

Fani marki aktualnie zastanawiają się nad serią tweetów, które mogą dotyczyć nowego DLC. Pierwsze tweety Boona pojawiły się ponad tydzień temu, ale aktualnie gracze nie doszli jeszcze do żadnych konkluzji. Kopanie w plikach gry doprowadziło do ciekawego znaleziska. Odkopano paczkę nagrań dialogów z gry, w których aktorów z gry zastępują… aktorzy z pierwszego filmu Mortal Kombat.

Zobacz: Next-geny: NetheRealm planuje Mortal Kombat i Injustice na Xboxa i PS5

Warner Bros. doprowadziło jednak do usunięcia odnalezionych nagrań z internetu, co w oczach fanów marki jest tylko potwierdzeniem, że coś jest na rzeczy. Teraz tweety Eda Boona sugerują, że faktycznie nadchodzi nowe DLC i nowe postaci.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię