Strona głównaWiadomościNajnowsza Yakuza 7 ma zostać zaprezentowana na targach TGS

Najnowsza Yakuza 7 ma zostać zaprezentowana na targach TGS

Najnowsza, siódma część Yakuzy ma zostać zaprezentowana na tegorocznych targach Tokyo Games Show, takie informacje podaje jeden z konferansjerów.

Seria Yakuza przez bardzo długi czas swoje największe triumfy miała na rynku azjatyckim, gdzie była znaną i lubianą marką, ale wraz z dodaniem angielskiej wersji językowej tytuł ten zaczął pojawiać się na ustach europejskiego oraz amerykańskiego gracza.

Aktualnie seria ta jest już, dobrze rozpoznawalna i ma grono wiernych fanów, którzy oczekują kolejnej siódmej części o tytule Yakuza 7: Like a Dragon.

Wiadomość o tym, że tytuł ma się pojawić na targach TGS ujawniła Ayana Tsubaki w swoim twecie, gdzie dodała hasztagi #ryugagotoku #yakuza i napisała, że najnowsza część w końcu, będzie ogłoszona. Tweet ten jednak bardzo szybko został usunięty, co wzbudza tylko niepewność, czy faktycznie Sega zamierza udostępniać informacje dotyczące najnowszej odsłony na najbliższych targach TGS.

Sama zaś gra ma zadebiutować na konsolach Xbox Series X, PS4, Xbox One i komputerach PC trzynastego listopada. Wersja na PS5 jest dopiero przygotowywana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię