Strona głównaGryAktualnościElden Ring ma zostać zaprezentowany na The Game Awards

Elden Ring ma zostać zaprezentowany na The Game Awards

Studio From Software jest wyjątkowo oszczędne, jeśli chodzi o przecieki dotyczące ich najnowszej gry Elden Ring, ale jak głosi plotka, na wydarzeniu The Game Awards, tytuł ten ma się pojawić.

Gracze czekający na ten tytuł, przez bardzo długi czas trzymani są w niepewności, jak rozwija się proces deweloperski Elden Ring. Po krótkim zwiastunie na targach E3 w 2019 roku nie zaprezentowano, praktycznie żadnych nowych informacji, o tej grze. Otrzymaliśmy tylko zapewnienie, że produkcja przebiega bez najmniejszych problemów.

Jednym z doradców przy tej produkcji jest George R.R. Martin, znany z książek i serialu „Gra o Tron”, więc możemy spodziewać się wyjątkowo krwawej fabuły i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Jedną z ostatnich osób, które podobno nawet grały w Elden Ring, jest dyrektor Xbox Phil Spencer, ale jego wypowiedź nie wiele wniosła do ogólnego wrażenia odnośnie do tej gry. W wywiadzie dla GameSpot, po prostu powiedział, że to najbardziej ambitne przedsięwzięcie studia From Software i że był pod wrażeniem zastosowanych mechanik i świata gry. Niestety nic więcej osobie przeprowadzającej wywiad nie udało się usłyszeć od Phila Spencera.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje od deweloperów i mieć nadzieję, że 10 Grudnia podczas The Game Awards zostaną ujawnione losy Elden Ring.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię