Strona głównaKonsoleDemon’s Souls – co jest za nowymi drzwiami?

Demon’s Souls – co jest za nowymi drzwiami?

Chociaż remake Demon’s Souls na PS5 jest niemal całkowicie wierny wydaniu z 2009 roku, to twórcy dodali też coś nowego. Na trzecim poziomie Boletarian Palace Archstone znajdują się drzwi, które skrywają tajemnicę.

Nie trzeba było długo czekać aż społeczność fanów Demon’s Souls odkryje drzwi na trzecim poziomie Boletarian Palace Archstone, których nie było w oryginalnej wersji gry. Drzwi ukryte są za iluzoryczną ścianą, jednak jak na razie nikt nie był w stanie ich otworzyć.

Zobacz: Destiny 2 – debiut Trials of Osiris opóźniony

Użytkownicy Reddita próbowali spełniać różne wymagania żeby sprawdzić czy to spowoduje otwarcie drzwi. W ruch poszły również niektóre zestawy zbroi pozwalające na szybkie przemieszczenie się do drzwi na wypadek gdyby ich otworzenie było ograniczone czasowo. niestety bez efektu.

Jednak używając sztuczki w trybie fotograficznym, można przekonać się co jest po drugiej stronie. Faktycznie mamy tam balkon oraz misę ze świecącym przedmiotem, co może potwierdzać możliwość otworzenia drzwi. Sytuacja podobna jest to tej z remake’u Shadow of the Colossus, w którym fani odkryli nowy grobowiec, zbierając 79 złotych monet reliktów.

Jaka tajemnica za tym wszystkim się skrywa? Przekonamy się.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię