Strona głównaGryAktualnościElden Ring - nowy exploit w walce z Radahnem

Elden Ring – nowy exploit w walce z Radahnem

Jeden z najtrudniejszych bossów Elden Ring może stać się dużo prostszy. Gracze odkryli właśnie nowy sposób na pokonanie popularnego rywala.

Radahn jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych bossów w Elden Ring. Zadaje bardzo dużo obrażeń i w oczach wielu fanów jest po prostu zbyt trudny. Gdyby tego było mało, FromSoftware niedawno przypadkowo go znerfiło, żeby później przywrócić go do poprzedniej formy.

Zobacz: Pierwszy gracz przeszedł Elden Ring bez przyjęcia obrażeń

Radahn can fall off the map during the meteor attack from Eldenring

Biorąc pod uwagę poziom trudności Radahna, nic dziwnego, że niektórzy spędzają wolne chwile w poszukiwaniu exploitów. Jedną z tych osób jest u/HomeGrownCrown7, który swoje odkrycie opublikował wczoraj na Reddicie.

Podczas drugiej fazy Radahn wzbija się w powietrze i wraca po chwili w formie płonącego meteorytu. Gracz odkrył, że jeżeli w tym momencie staniemy na krawędzi mapy, Radahn wpadnie do wody i natychmiast zginie. Oszczędzi to wielu osobom mnóstwo czasu i pozwoli ominąć połowę wyjątkowo trudnej walki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię