Strona głównaGryAktualnościLost Ark dostanie nową aktualizację, rozwiązującą niektóre bugi

Lost Ark dostanie nową aktualizację, rozwiązującą niektóre bugi

Nadchodzi kolejny update do Lost Ark. Zawiera między innymi poprawki związane z ustawieniami czasu oraz nagrody dla graczy.

Nadchodzącą aktualizację do Lost Ark można nazwać raczej niewielką, jednak wciąż będzie się wiązała z 4 godzinami przerwy w działaniu serwerów. Będzie ona miała miejsce 17 marca, w godzinach od 8:00 do 12:00 – dotyczy to wszystkich serwerów oraz regionów.

Lost Ark

Już wcześniej w tym tygodniu wypuszczono hotfix, który naprawiał niektóre z problemów związanych z różnicą czasu. Jednak nie zadziałał on tak, jak się spodziewali autorzy, stąd zaplanowana kolejna aktualizacja i dłuższa tym razem przerwa. Oprócz tego, gracze otrzymają 3000 tokenów, jako rekompensata za zamieszanie wokół jednego z raidów.

Zobacz: Broken Ranks – wystartował polski darmowy MMORPG

To, co jednak udało się już wcześniej naprawić to między innymi bug blokujący postęp postaci w raidzie Tytalos Guardian, ale i tak autorzy zaplanowali dodatkowe zaopatrzenie graczy w przedmioty, jak kamienie, pióra, kryształy i przedmioty bitewne. To ile ich dostaniecie jest zależne od liczby danych przedmiotów, użytych w czasie bitwy.

Pełna dokumentacja nowego patcha znajduje się tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię