Strona głównaGryAktualnościElder Ring – nie podnoś majtek bo dostaniesz bana

Elder Ring – nie podnoś majtek bo dostaniesz bana

Jeżeli gracie w Elder Ring to musicie uważać i w żadnym wypadku nie podnosić gaci opisanych jako Deathbed Smalls. Jeżeli przedmiot trafi do waszego ekwipunku możecie zostać poczęstowani banem.

Według informacji przekazanych przez serwis PCgamer w Elden Ring doszło do bardzo dziwnej sytuacji. Jeżeli ktoś nawiedzi Was w grze i podrzuci przedmiot o nazwie Deathbed Smalls to lepiej go nie podnoście. Jest to element nienależący do oryginalnej zawartości gry i wejście w jego posiadanie może skutkować banem.

Elden Ring Majtki
Elden Ring Majtki

Wielu graczy ciekawość zaprowadziła już do zablokowania konta. Deathbed Smalls to majtki, które są częścią zbroi osłaniającej nogi. Jak ustaliła ekipa poligon, jest to część zawartości wyciętej z finalnej wersji gry. Przywrócenie gaci jest możliwe, ale tylko drogą cheatowania. Wykrycie obecności majtek w ekwipunku jest traktowane przez oprogramowanie zabezpieczające jako cheatowanie.

Zobacz: Hello Games pracuje nad nowym, ambitnym projektem

Bandai Namco wie o sprawie i postara się pomóc graczom, którzy dostali bana z powodu bielizny.

Bohaterowie ubrani w same majty, niczym Walter White są częstym elementem w grach FromSoftware. Taki strój nie krępuje ruchów i nie spowalnia, pozwalając  najlepszym graczom na szybką eliminację przeciwników.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię