Strona głównaGryAktualnościElder Scrolls - zagraj w kultową grę w formie tekstowej przygodówki

Elder Scrolls – zagraj w kultową grę w formie tekstowej przygodówki

Pamiętacie przygodówki tekstowe? Bethesda postanowiła je przypomnieć – udowadniając też, że w Elder Scrolls można zagrać na wszystkim.

Jeśli zajrzycie na twitterowe konto Bethesdy dla Australii i Nowej Zelandii, znajdziecie tam grywalnego questa ze świata Elder Scrolls w formie tekstowej. Wpis opowiada pewną historię i pozostawia graczowi kilka opcji do wyboru, takich jak “czy atakujesz tego niedźwiedzia, czy uciekasz?” albo “eksplorujesz las czy podążasz wytyczoną drogą?”. Każdy taki wybór to osobny wątek na Twitterze.

Przygoda w stylu “wybierz ścieżkę” zaczyna się w mieście Markarth, które fani Skyrima powinni kojarzyć jako to z wodospadem, gdzie Forsworn zabija kogoś dokładnie w momencie gdy przekraczacie bramy miasta. Cała akcja z wpisami na TT to promocja niedawno wydanego DLC Markarth dla The Elder Scrolls Online, które kończy fabułę Dark Hearth of Skyrim. 

Zobacz: Elder Scrolls VI i Starfield trafią na PS5? Nie ma pewności

Gracze z regionu Australii i Nowej Zelandii, którzy ukończą przygodę przed 1 lutego mogą wziąć udział w konkursie. Samo Elder Scrolls Online zaś jest aktualnie dostępne za darmo, do 9 grudnia, a pełna wersja standardowa jest przeceniona o 60 procent.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię