Strona głównaGryCo 2 tygodnie Epic Games będzie rozdawać darmową grę

Co 2 tygodnie Epic Games będzie rozdawać darmową grę

Epic Games Store ruszył z prawdziwym przytupem. Twórcy Fortnite’a wypowiedzieli otwartą wojnę Steamowi i mogą namieszać na rynku. Pomóc ma w tym ciekawa promocja, w ramach której co 2 tygodnie w sklepie dostępna będzie nowa, w pełni darmowa gra.

Już poznaliśmy dwa pierwsze tytuły, które dostępne będą za darmo w Epic Games Store. Są to Subnautica, którą już możecie pobierać oraz Super Meat Boy, który pojawi się w sklepie 28 grudnia. Ale na tym nie koniec. Epic Games oficjalnie poinformowało, że darmowe gry będą pojawiać się co 2 tygodnie, aż do końca 2019 roku! To w sumie prawie 30 gier, bez wydawania jakichkolwiek pieniędzy.

– Epic Games Store będzie oferował darmowe gry co 2 tygodnie aż do końca 2019 roku. Następną darmową grą będzie Super Meat Boy, który pojawi się już 28 grudnia – możemy przeczytać na stronie sklepu.

Warto przypomnieć, że Epic Games niedawno uruchomiło swój sklep i od razu uderzyło w Steama. Przede wszystkim twórcy Fortnite’a zaoferowali deweloperom dużo lepsze warunku, biorąc na swoje konto jedynie 12 procent przychodów ze sprzedaży, gdy Valve zabiera od 20 do nawet 30 procent. Poza tym kilka gier zniknęło ze Steama, aby zadebiutować w Epic Games Store. Sporo w ogóle nie pojawi się na platformie Valve i będą dostępne tylko w nowym sklepie Epic.

W skrócie – szykuje się ciekawa konkurencja, na której możemy skorzystać my, czyli gracze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię