Advertisement
Strona głównaGryIle Epic Games Store rozdało w darmowych grach? Kwota szokuje!

Ile Epic Games Store rozdało w darmowych grach? Kwota szokuje!

Od grudnia 2018 roku Epic Games Store rozdało graczom całe mnóstwo darmowych gier. Serwis PCGamesN podliczył, jaka jest wartość wszystkich tych produkcji. Kwota robi wrażenie.

Epic Games Store wystartowało pod koniec 2018 roku. Już  grudniu rozpoczęło się cotygodniowe rozdawnictwo darmowych gier. W sumie platforma ofiarowała graczom aż 108 produkcji, za które nie musieliśmy zapłacić ani grosza. A ile byśmy zapłacili, gdyby miały rynkową cenę? Okazuje się, że całkiem sporo. Kwota wręcz szokuje.

O takie wyliczenia pokusili się redaktorzy serwisu PCGamesN. Według ich szacunków 108 darmowych gier z Epic Games Stores kosztowałoby nas dokładnie 2140,94 dolarów. Według aktualnego kursu, który wynosi około 4,22 zł, daje to kwotę ponad 9 tys. złotych! Tak, jeśli odebraliście wszystkie darmowy gry od Epic Games Store, to zaoszczędziliście aż taką kwotę.

Do najdroższych i najlepszych gier z pewnością należy zaliczyć Grand Theft Auto V, Subnautica, całą serię Batman Arkham, World War Z czy też Kingdom Come Deliverance. Jeśli jakimś cudem jeszcze nie macie konta w Epic Games Store, to z naszego poradnika dowiecie się, jak je założyć i zacząć odbierać darmowe gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię