Strona głównaGryAktualnościEpic Games Store wprowadza nową funkcję do sklepu

Epic Games Store wprowadza nową funkcję do sklepu

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o wprowadzeniu do Epic Games Store osiągnięć, a dzisiaj platforma ujawniła kolejne usprawnienie. To kolejna rzecz, o którą prosili gracze. Tym razem chodzić o wsparcie dla modów.

O ostatnich dniach można powiedzieć, że Epic Games Store idzie jak burza. Zaledwie wczoraj do platformy z grami dodano osiągnięcia. Na razie w formie testowej i tylko do jednej gry, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to niedługo pojawią się przy kolejnych produkcjach. Nie minęły nawet 24 godziny, a Epic Games poinformowało o kolejnym usprawnieniu, o które gracze prosili od dłuższego czasu.

Epic Games Store wprowadza obsługę modów

Dzisiaj Epic Games Store zostało wzbogacone o obsługę modów. Tak samo, jak w przypadku osiągnięć, mówimy na razie o testach. Tym razem są one przeprowadzane z wykorzystaniem gry Mechwarrior 5: Mercenaries. Aby było to możliwe koniecznie było zaktualizowanie samej gry. Niektóre modyfikacje są dostępne bezpośrednio z poziomu sklepu, a inne można pobrać ze strony dewelopera Piranha Games, w tym kilka najważniejszych, jak chociażby:

  • MechCommander Mercenaries
  • MW5 Mercs Reloaded
  • MecTech
  • The TableTopRulez Lancemate
  • Enemy AI Mods
  • The MW5 Mod Compatibility Pack

Wygląda na to, że programiści Epic Games wzięli się ostro do pracy. W ten sposób będą wytrącać przeciwnikom sklepu kolejne argumenty z ręki. W końcu brak wielu podstawowych funkcji jest jedną z tych rzeczy, która najbardziej denerwowała graczy. Tymczasem lista jest coraz krótsza i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to wkrótce EGS wzbogaci się o kolejne elementy. Zresztą platforma już dzisiaj radzi sobie bardzo dobrze i trudno oprzeć się wrażeniu, że jej przeciwników nie tylko jest coraz mniej, ale też coraz ciszej krzyczą.

Jeśli interesują Was dalsze plany rozwoju Epic Games Store, na twórcy przygotowali stronę, na której możecie zobaczyć kolejne usprawnienia, nad którymi pracują. Kolejne w planach są między innymi: koszyk z zakupami, dodatkowe formy płatności oraz waluty, a także możliwość dawania gier w formie prezentów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię