Strona głównaEsportCounter-StrikeESL Mistrzostwa Polski wracają. Polacy powalczą o IEM Katowice

ESL Mistrzostwa Polski wracają. Polacy powalczą o IEM Katowice

Znów pora na zmagania najlepszych polskich zespołów CS:GO – wracają ESL Mistrzostwa Polski. Stawka to, oprócz nagród pieniężnych, możliwość gry na IEM Katowice.

Mistrz Polski ESL dostanie bezpośrednie zaproszenie na katowicki turniej, ponadto będzie mógł rywalizować z innymi krajowymi mistrzami w ESL National Championship Global Playoffs. Jeśli chodzi o nagrody finansowe, to ich łączna pula wyniesie 50 tysięcy złotych. ESL ma także doskonałe wiadomości dla kibiców. ESL Mistrzostwa Polski – a konkretnie ich finały – wrócą do formy LAN-owej, z możliwym udziałem kibiców. 

ESL MIstrzostwa Polski CS GO

ESL Mistrzostwa Polski rozpoczną się 7 sierpnia od otwartych eliminacji – ta faza potrwa do 11 sierpnia. Potem rozegrane zostaną zamknięte eliminacje, a na fazę zasadniczą przyjdzie pora 30 sierpnia i potrwa przez 9 tygodni, w każdy poniedziałek i wtorek. Finały rozegrane zostaną w weekend – 6 i 7 listopada. Tytułu mistrzowskiego z edycji wiosennej broni HONORIS. 

Zobacz: ESL One Cologne to od teraz IEM Cologne – wraca kultowy LAN CS:GO

Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie na oficjalnej stronie. Partnerami turnieju są Intel, NTT System, HyperX, Norton, Paysafecard oraz Cybersport.pl i Sport.pl.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię