Strona głównaEsportCounter-StrikeESL Pro League - niesamowita akcja cadiaNa w finale ligi

ESL Pro League – niesamowita akcja cadiaNa w finale ligi

Jesteś sam na 4 przeciwników i masz tylko pistolet. Walczysz w finale prestiżowej ligi CS:GO – ESL Pro League. Brzmi jak koszmar? Nie dla Caspera „cadiaNa” Møllera.

O tym, co stało się na zakończenie finałowego starcia między Heroic a Gambit Esports w finale ESL Pro League, będą mówić całe pokolenia fanów esportu. “Tak nie wygrywa się ESL Pro League” i “Nie spiesz się synu, zaraz zrobisz akcję swojej kariery” – krzyczeli rozemocjonowani komentatorzy, widząc co dzieje się na ekranie. Mapa Mirage, stan 15:6 dla Heroic, a w całym pojedynku w mapach 2:2. Jakby mało było już emocji w tym finale, cadiaN postanowił chyba zafundować ich kibicom jeszcze więcej. Akcja, której dokonał z jednej strony daleka była od precyzyjnej, z drugiej – w niewiarygodny sposób przypieczętowała wygraną Duńczyków w finale.

Zobacz: Hala Koszyki trafi do CS:GO?

Grający po stronie TT Duńczyk, z początku posiadający w swoim arsenale jedynie P250 i nóż, postanowił wykorzystać ten drugi by zaatakować stojącego na schodach snajpera. Zrobił to co prawda “na kilka razy”, ale pozbył się w ten sposób pierwszego przeciwnika i odebrał mu AWP. Stracił przy tym jednak mnóstwo punktów HP od stojącego po drugiej stronie BSa A nafany’ego. Resztę akcji kończył… na 2 HP! Mając snajperkę i chowając się na schodach, pozbył się najpierw nafany’ego, a potem stojącego za skrzynkami interza. Zeskakując ze schodów tupnął, zdradzając swoją pozycję ostatniemu z zawodników Gambit – Ax1Le’owi. Rosjanin popełnił jednak błąd, wystawiając głowę ponad tetrisa, co cadiaN wykorzystał, pozbywając się ostatniego przeciwnika. Potem nastąpił już tylko gigantyczny wybuch radości. 

Tutaj możecie obejrzeć całą akcję:

A tutaj zobaczycie jak wyglądało to z perspektywy kamer zainstalowanych w gaming house Heroic:

Trzeba przyznać, Duńczyk ma chyba nerwy z tytanu… Jak Wam się podobała akcja? Czy Waszym zdaniem Valve powinno ją nagrodzić graffiti na mapie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTT ESL CS
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię