Strona głównaGryAktualnościMass Effect 5 – nowy materiał i powrót znanych bohaterów

Mass Effect 5 – nowy materiał i powrót znanych bohaterów

BioWare obecnie pracuje nad dwoma tytułami. Jednym z nich jest Dragon Age, jednak dla wielu graczy liczy się tylko ten drugi, czyli Mass Effect 5. A nowy materiał rozpala fanów do czerwoności.

Siódmy listopada to oficjalny dzień Mass Effect N7 Day, nic więc dziwnego, że BioWare świętuje go przez udostępnienie nowego wpisu na blogu oraz krótkiego filmu. Deweloper potwierdza, że trwają prace nad piątą odsłoną serii i idą one zgodnie z planem. Jednak na finał tych prac będziemy musieli poczekać jeszcze kilka lat.

Zobacz: Samsung udostępnia swój system innym producentom

Mass Effect 5 został zapowiedziany w 2021 roku, jednak nadal nie przeszedł do pełnej realizacji i sporo może się jeszcze zmienić. Jedno jest jednak pewne, ME5 będzie grą w pełni single-player. Zobaczymy także wiele znanych postaci, oraz trafimy do lokacji znanych z poprzednich odsłon.

Jednak twórcy nie zdradzają żadnych konkretów, a opublikowany teaser tylko mnoży pytania.

Jeżeli jesteście także fanami The Sims to już 17 listopada w grze pojawią się ubrania z motywem Mass Effect, a w sklepie cyfrowym będzie promka na edycję legendarną, która swoją drogą była niedawno udostępniona za darmo dla subskrybentów Amazon Prime.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię