Strona głównaEsportE.Wedel wchodzi w esport. Na IEM-ie spłynie na nas strumień czekolady

E.Wedel wchodzi w esport. Na IEM-ie spłynie na nas strumień czekolady

Czego można chcieć więcej niż pograć sobie na komputerku i spałaszować przy okazji kostkę, tabliczkę.. no góra dwie pysznej czekolady? Teraz E.Wedel spełnia te pragnienia i dołącza do grona wystawców podczas finałów Intel Extreme Masters Katowice 2018.

Znany i lubiany producent słodyczy – firma E.Wedel – rusza ze swoim projektem Wedel UP!, aby przywracać w graczach dziecięcą radość. Inauguracja projektu będzie miała miejsce podczas finałów Intel Extreme Masters Katowice 2018, które odbędą się między 2 a 4 marca. Gratką dla każdego komputerowego łasucha będzie możliwość odwiedzenia stanowiska E.Wedel. Tam czeka na nas mnóstwo czekoladowych atrakcji, a największą z nich będzie czekoladowa rzeźba, którą uczestnicy wydarzenia będą mogli wspólnie spałaszować. Ponadto każdy gracz, który odwiedzi czekoladowe stanowisko, otrzyma od producenta zestaw słodkości.

Projekt Wedel UP! promuje przede wszystkim dobrą zabawę i odkrywanie dziecięcej radości. Oprócz ton słodkości na stoisku zostaną przygotowane konkurencje w grach: CS:GO, Pro Evolution Soccer, Project CARS 2. W tych rozgrywkach nie będzie jednak wygranych i przegranych. Tu liczyć będzie się tylko dobra zabawa.

Strumień pysznej czekolady spłyną również na serca kilku popularnych gamerów, wśród których są: Kaluch, Dealereq, PLKD oraz RoxMb. Panowie zostali objęci patronatem firmyPoza tym przygotowali razem z E.Wedel konkurs, w którym do wygrania jest 12 karnetów na IEM 2018.

Więcej informacji na temat Wedel Up! oraz konkursu Znajdziecie na stronie www.wedelup.pl. Zapraszamy do udziału w konkursie i do zobaczenia na IEM 2018 na stanowisku Wedla!

Źródło: walk

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię