Strona głównaWiadomościJeszcze w tym roku zagramy w nową strategię taktyczną z serii Warhammer...

Jeszcze w tym roku zagramy w nową strategię taktyczną z serii Warhammer 40,000

Wczoraj wydawca Kasedo Games zapowiedział Warhammer 40,000: Mechanicus. Będzie to turowa gra taktyczna, której premiera odbędzie się jeszcze w tym roku na PC dla Windows, Mac OS i Linux.

Przygotowaniem gry zajmuje się ekipa z Bulwark Studios odpowiedzialna za stworzenie Crowntakers.

Oficjalny zwiastun:

[you tube=9gIMZ0WyY88]

Oficjalny opis gry:

Przejmij kontrolę nad jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie armii w Imperium – Adeptus Mechanicus. Jako Magos Dominus Faustinius poprowadzisz ekspedycję na nowo odkrytą planetę Silva Tenebris. Zarządzaj zasobami, odkrywaj dawno zapomniane technologie, planuj operacje taktyczne za pomocą technologii Noosfery i kontroluj każdy ruch swojej ekipy.

Każda twoja decyzja wpłynie na kształt misji i ostatecznie zadecyduje o losie oddziałów pod Twoim dowództwem. Przemyśl każdy swój ruch, od tego zależą losy Imperium.

Parametry każdej z postaci będzie można modyfikować za pomocą metalowych wszczepów. Wybory dokonane podczas gry będą miały wpływ na jej zakończenie. Całkowicie nowa historia napisana przez Bena Countera autora Czarnej biblioteki.

Jeszcze jakbym zobaczył film przedstawiający mechanikę rozgrywki to byłbym już całkiem usatysfakcjonowany. Tak czy siak gra zapowiada się ciekawie. A Wy jesteście fanami świata Warhammer 40,000?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię