Strona głównaGryFallout 3 GOTY za darmo

Fallout 3 GOTY za darmo

Z okazji zbliżających się świąt Epic Games udostępnia graczom całkowicie za darmo Fallout 3 w wersji GOTY, czyli ze wszystkimi dodatkami. Należy się jednak śpieszyć, bo promocja trwa tylko do jutra.

Serii Fallout chyba nie trzeba jakoś specjalnie przedstawiać. Do jutra do godziny 17:00 macie możliwość dodania do swojej kolekcji Epic Games trzeciej odsłony serii a zarazem pierwszej w pełnym 3D. Tytuł został udostępniony wraz ze wszystkimi dodatkami. Jak czytamy w opisie:

W Fallout 3: Edycji Gry Roku poznaj najbardziej docenioną grę roku 2008 jak nigdy wcześniej. Stwórz wybraną postać i zanurz się w niesamowitym postapokaliptycznym świecie, gdzie każda minuta jest walką o przetrwanie. Fallout 3: Edycja Gry Roku zawiera wszystkie pięć pakietów dodatkowych do Fallouta 3:

  • Operacja Anchorage (Operation: Anchorage) – przejdź do symulacji wojskowej i walcz o wyzwolenie Anchorage na Alasce z rąk najeźdźców z komunistycznych Chin.
  • Dzióra (The Pitt) – ruszaj do postapokaliptycznych ruin Pittsburgha i wmieszaj się w konflikt pomiędzy niewolnikami i ich panami – bandytami.
  • Broken Steel – zwiększ swój limit poziomu do 30 i walcz przeciwko niedobitkom Enklawy u boku Liberty Prime.
  • Point Lookout – ruszaj na tajemniczą i otwartą przygodę na ogromnym bagnie wzdłuż wybrzeża Marylandu.
  • Statek Kosmiczny Zeta (Mothership Zeta) – pokonaj wrogo nastawionych kosmicznych porywaczy i walcz na statku-matce obcych orbitującym wiele kilometrów nad Stołecznymi Pustkowiami.

Grę możecie pobrać wchodząc TUTAJ.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię