Strona głównaKonsoleMarvel’s Wolverine – kto zagrał z piracką wersję, może mieć kłopoty

Marvel’s Wolverine – kto zagrał z piracką wersję, może mieć kłopoty

Po ataku hakerskim na Insomniac Games do sieci trafiła wczesna, grywalna wersja Marvel’s Wolverine. Wielu graczy skorzystało z okazji, żeby wypróbować nadchodzący tytuł. Teraz mogą mieć z tego tytułu problemy.

Wczesna wersja gry Marvel’s Wolverine odpalała się bez problemów na PC. Jednak mało kto wiedział, że tytuł łączył się z serwerami Insomniac Games przesyłając dane analityczne, w tym szczegółowe informacje na temat użytkownika. Bardzo prawdopodobne, że taki mechanizm miał na celu monitorowanie pracowników, a teraz może się przydać do identyfikacji graczy, którzy złamali prawa autorskie.

Niektórzy gracze już dostali pisma z żądaniem zaprzestania łamania praw autorskich i wykasowania wszystkich plików gry. Po wypełnieniu warunku prawdopodobnie nie będą prowadzone dalsze czynności. Nie wiadomo jednak jak będzie wyglądała sytuacja, gdy ktoś zignoruje pismo.

Gracze, którzy mieli okazję zagrać przyznają, że Wolverine już teraz działa całkiem dobrze na PC. Jest zatem nadzieja, że poza PS5 tytuł trafi także na PC.

A jeżeli jesteście ciekawi jak zapowiada się gra to macie tu kawałek rozgrywki właśnie z tej pirackiej wersji. Jak dla mnie będzie bardzo ciekawie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię