Strona głównaKonsoleOlbrzymi wyciek danych z Insomniac Games. Wiemy, kiedy premiera Wolverine, Spider-Man: Veonm...

Olbrzymi wyciek danych z Insomniac Games. Wiemy, kiedy premiera Wolverine, Spider-Man: Veonm i Spider-Man 3

Grupa hakerów, która weszła w posiadanie drażliwych informacji od Insomniac Games udostępniła w sieci wiele z nich. Dzięki temu znamy plany wydawnicze dewelopera na kolejne dziewięć lat.

Do ataku hakerskiego doszło w zeszłym tygodniu. Wśród plików należących do Insomniac Games znalazł się m.in. gameplay Marvel’s Volverine, oraz daty premier sześciu nadchodzących gier. Początkowo hakerzy zażądali od Sony 2 milionów dolarów haraczu, pod groźbą ujawnienia danych. Sony nie zapłaciło i ostatecznie odpowiedzialna za atak grupa Ryshida udostępniła w sieci kilka terabajtów materiałów dotyczących produkcji Insomniac Games.

Tym sposobem cały świat dowiedział się, że w ciągu najbliższych dziewięciu latach doczekamy sześciu sporych premier. Możemy jednak przyjąć, że są to wstępne plany z opcją opóźnień, więc nie można trzymać się ich kurczowo.

Nadchodzące premiery gier Insomniac Games:

  • Marvel’s Spider-Man Venom: Lethal Protector – koniec 2025
  • Marvel’s Wolverine – koniec 2026
  • Marvel’s Spider-Man 3 – koniec 2028
  • Ratchet & Clank – koniec 2029
  • Marvel’s X-Men – koniec 2030
  • Nowe IP – 2031/2032

Pierwszą z premier będzie Marvel’s Spider-Man Venom: Lethal Protector, który ma zostać wydany pod koniec 2025 roku. Gra będzie fabularnym połączeniem Spider-Man 2 ze Spider-Man 3, który miałby pojawić się pod koniec 2028 roku. Gra będzie czymś na wzór Milesa Moralesa. Tym razem głównym bohaterem będzie Venom, chociaż mamy zagrać także oboma Spider-Manami. Głównym przeciwnikiem ma być Carnage. Gra ma celować w grupę wiekową Teen, czyli będzie zawierała mniej przemocy. Będzie to samodzielny dodatek, który kupimy za około 50 dolarów.

Marvel’s Volverine wyciekł do sieci

Druga z gier to Marvel’s Volverine, na którą osobiście czekam z niecierpliwością. Data premiery to 2026 rok. Oficjalnie gra nie ma jeszcze pełnego wewnętrznego buildu, ten ma być zrobiony dopiero w 2025, więc nie warto mocno sugerować się tym co pojawiło się w przecieku. Jak na razie oficjalnie pojawiła się tylko mała zajawka gry.

Natomiast w przecieku zdradzono obsadę, głównego bohatera zagra Liam McIntyre, który zmierzy się z Sinisterem i jego drużyną najemników. Głównym celem będzie ocalenie innych mutantów.

Teraz pozostaje czekać na kolejne doniesienia, o których nie omieszkamy Was poinformować.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię