Strona głównaKonsoleFallout 76 dodają w gratisie już nawet do używanych padów

Fallout 76 dodają w gratisie już nawet do używanych padów

Jakiś czas temu po sieci krążyła fotka zrobiona w nieznanym punkcie gastronomicznym, napis na lodówce informował, że przy zakupie pierogów otrzymamy gratis płytę z grą. Zastanawialiśmy się wtedy, czy chodzi o Fallout 76? Ktoś chyba nie połapał, że to żart i obecnie Fallout 76 jest dodawany, jako gratis do coraz dziwniejszych zakupów.

Fallout 76 staje się coraz bardziej niechcianym towarem, który jest wręcz wypychany ze stanów magazynowych sklepów. W niemieckim Saturnie każdy, kto zakupi konsolę Xbox One X w wersji z Fallout 76 otrzyma… dodatkowy egzemplarz Fallout 76. Wygląda na to, że sklep woli pozbyć się niechcianych pudełek za darmo niż marnować przestrzeń magazynową na ich przetrzymywanie. Teraz zamiast bycia nieszczęśliwym w samotności, można unieszczęśliwić przyjaciela wręczając mu drugą kopię i grać wspólnie.

Zobacz: Fallout 76 w modelu Free to Play? Bethesda szybko wyjaśnia sprawę

To jednak nie wszystko, inny niemiecki sklep dodaje Fallout 76, jako gratis przy zakupie sprzętu o wiele niższej wartości niż konsola. Wywieszonej kartce możemy przeczytać, że grę otrzymamy, gdy kupimy używanego pada do PlayStation 4.

Jeżeli tak dalej pójdzie, to Fallout 76 rzeczywiście będzie dodawany, jako gratis do „Pani domu” albo, jako dodatek do wcześniej wspominanych pierogów z garmażerki.

Proszę tylko nie zarzucać mi hejtowania, jestem fanem serii i nie skreślam Fallout 76, jako gry. Uprawiam tu tylko zwykłe darcie łacha. Bethesda obecnie robi, co może żeby uatrakcyjnić rozgrywkę, naprawia błędy oraz planuje wprowadzenie nowego trybu PvP, o czym przeczytacie we wcześniejszym artykule. Można w tej sytuacji liczyć, że za jakiś czas będzie on całkowicie grywalny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię