Strona głównaGryAktualnościFallout 76 - szczegóły Survival Mode skoncentrowanego na PvP

Fallout 76 – szczegóły Survival Mode skoncentrowanego na PvP

Jedną z wielu bolączek Fallout 76 był kiepski tryb PvP, jednak wkrótce może się to diametralnie zmienić. Bethesda zdradziła szczegóły dotyczące nowego trybu przetrwania nastawionego na rozgrywki PvP. Będzie działał on równolegle z trybem przygody.

Prace nad trybem przetrwania jeszcze trwają, ale już niedługo możemy spodziewać się pierwszej fazy testów beta, przed wprowadzeniem jego finalnej wersji. Po wejściu do gry będziemy pytani czy chcemy grać w trybie Adventure czy Survival.

Zobacz: Fallout 76 w modelu Free to Play? Bethesda szybko wyjaśnia sprawę

Jak podaje Bethesda:

Te same misje, zdarzenia i historie, do których przywykłeś w trybie Adventure, pozostaną dostępne w Survival, ale będziesz musiał stawiać czoła coraz większym zagrożeniom ze strony innych graczy, którzy mogą ukrywać się tuż za rogiem. Możesz tworzyć nowe postacie w trybie Survival, ale możesz też użyć już istniejących.

Jeżeli weźmiesz udział w trybie Survival istniejącą postacią to wszystkie postępy z trybu Adventure zostaną przeniesione. Wszystko, co zdarzy się Twojej postaci w jednym trybie będzie miało wpływ na Twoją postać w drugim trybie. Dotyczy to zdobytych poziomów, posiadanej broni i amunicji i wszelkich postępów.

Podczas grania w Survival wszyscy gracze, poza członkami drużyny automatycznie oznaczani będą, jako wrogowie. Będziemy mogli atakować innych graczy bez ograniczeń, a to oznacza, że każde spotkanie z nieznajomym może być dla kogoś śmiertelne.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię