Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – Bethesda dodaje wózki inwalidzkie na prośbę graczki

Fallout 76 – Bethesda dodaje wózki inwalidzkie na prośbę graczki

Ekipie Bethesdy miesiąc zajęło zrealizowanie prośby niepełnosprawnej graczki Fallout 76. Kalley Leunen poprosiła o dodanie do gry wózków inwalidzkich.

Nieco ponad miesiąc temu Kalley Leunen na Reddicie Fallout 76 napisała, że chciałby aby w grze był dostępny wózek inwalidzki, którego używa w prawdziwym życiu do poruszania się. Chciałby go trzymać jako mebel w swojej bazie.

Byłabym bardzo szczęśliwa, mają ten mały kawałek mnie w swojej bazie. I myślę, że wielu innym ludziom też by się to spodobało (być może podczas odtwarzania szpitala / apteki).

Menedżer społeczności przekazał prośbę dalej i życzenie zostało spełnione. Wraz z aktualizacją Steel Dawn w bazie można dodać wózek inwalidzki jako element wyposażenia.

Przykre jest jednak to, że dziewczyna musiała tłumaczyć się przed innymi graczami, że nie chce tworzyć niepełnosprawnej postaci, tylko chce krzesła, którego modeli jest już w grze bardzo dużo. Co więcej podkreśliła, ze gra ma już postacie niepełnosprawne jakie jak Proctor Ingram w Bractwie Stali.

To miłe ze strony Bethesdy, że umie pokazać, że gry powinny łączyć społeczność graczy niezależnie od tego kim są.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię