Strona głównaGryAktualnościFallout 76 - gra umożliwi zakładanie własnych sklepów

Fallout 76 – gra umożliwi zakładanie własnych sklepów

Graczom w Fallout 76 mogło brakować handlu i możliwości sprzedaży znalezionego na pustkowiach złomu. Jednak już wkrótce będziemy mogli spełnić swoje marzenia o byciu postapokaliptycznym kupcem. Do gry nadciąga handel z prawdziwego zdarzenia, dzięki czemu będziemy mogli otwierać w grze własne sklepy.

Od początku było jasne, że Bethesda chce stworzyć ogromną piaskownicę, w której to gracze stają się NPC. Deweloper chciał, aby ludzie grali w Fallout 76 jednak nie zapewniał wystarczającej liczby narzędzi, żeby ich do tego zachęcić. W ostatnim wpisie na blogu Bethesda zdradziła nieco informacji na temat nadchodzących aktualizacji. Będzie więcej tygodniowych wydarzeń, otworzoną się nowe Krypty. Nadchodzi również nowy tryb PvP i chyba najbardziej ciekawe, czyli maszyny vendingowe.

Zobacz także: Gracze Fallout 76 otrzymują bany za niewinność. A dokładniej – za używanie modów

Aktualizacja ta pozwoli graczom założyć sklep i handlować z innymi ocalonymi. Na razie jednak nie jest znany dokładny mechanizm, na jakim będzie opierał się handel. Nie wiadomo czy gracz będzie mógł oznaczyć swój obóz, jako sklep, czy też będziemy mogli załadować maszynę dowolnymi rzeczami. Nie wiadomo również czy sklep będzie działał, jako automat, czy będzie wymagał naszej stałej obecności do działania. Dobrym rozwiązaniem byłby osobisty robot sprzedawca, jakiego mogliśmy spotkać w Fallout 4 w Diamond City. Bez odpowiedzi pozostaje również kwestia możliwości obrabowania sklepu przez innych graczy.

Na razie pozostaje czekać na informacje od Bethesdy. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię