Strona głównaGryFallout 76 nie dla Steama

Fallout 76 nie dla Steama

Steamowi coraz trudniej skusić ostatnio wydawców gier typu AAA. Coraz więcej deweloperów stawia na własne platformy. Jednym z nich jest Bethesda, która ogłosiła, że Fallout 76 nie trafi na Steama. 

Fallout 76 będzie kolejną grą, która nie trafi na Steama. Podobny los spotka między innymi Call of Duty: Black Ops 4, który będzie tytułem ekskluzywnym dla platformy Battle.net. Z kolei w Fallout 76 zagramy tylko i wyłącznie za pośrednictwem Bethesda.net. 

Przy okazji ujawniono też kilka szczegółów związanych z wydaniem B.E.T.A. (Break-it Early Test Application). Okazuje się, że przed oficjalną premierą gracze otrzymają dostęp do pełnej wersji gry, bez żadnych ograniczeń. Co w tej sytuacji kluczowe, postępy z bety da się przenieść później do finalnej wersji Fallouta 76. Prawdę mówiąc, brzmi to bardziej jak Early Access niż beta, ale nie ma co się czepiać nomenklatury. 

To, czego jeszcze nie wiemy, to dokładna data uruchomienia Fallout 76 B.E.T.A. Wiemy natomiast, że gra najpierw pojawi się na Xboksie One, a później na PlayStation 4 i PC-tach.

[you tube=M9FGaan35s0]

Źródło: Overclock3D

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię