Strona głównaWiadomościAorus prezentuje myszkę dla graczy, którą można częściowo spersonalizować

Aorus prezentuje myszkę dla graczy, którą można częściowo spersonalizować

Aorus M5 to nowy gryzoń skierowany do graczy komputerowych. Spośród wielu podobnych produktów wyróżnia ją możliwość lekkiej personalizacji, dzięki czemu lepiej dopasuje się do wymagań danego użytkownika. 

Zacznijmy od podstaw. Sercem myszki jest sensor optyczny Pixart PMW3389, który zalicza się do ścisłej czołówki najlepszych i najbardziej precyzyjnych czujników na świecie. Pozwala ona na ustawienie maksymalnej czułości 16000 DPI przy prędkości dochodzącej do ponad 11 m/s i akceleracji równej 50G. To niezwykle dobre parametry, które powinny zadowolić najbardziej wybrednych graczy. Dodatkowo pod przyciskami głównymi zastosowano japońskie przełączniki Omron o deklarowanej żywotności aż 50 mln aktywacji.

Jeśli chodzi o personalizację, to firma Aorus daje nam możliwość ustawienia nie tylko wagi urządzenia, ale też balansu. Na spodzie gryzonia znajduje się otwierana klapka, pod którą można umieścić jeden z 5 odważników o masie 2,5 gramów każdy. W ten sposób można regulować masę urządzenia w zakresie od 118 aż do 130,5 gramów. Ważne jest także samo ułożenie ciężarków, gdyż w ten sposób możemy ustawić wspominany już balans. Poza tym nie zapominano o podświetleniu RGB LED.

Aorus M5 jest myszką symetryczną z dodatkowymi przyciskami na lewym boku. Z tego powodu jest skierowana do osób praworęcznych. Cena póki co nie jest jeszcze znana. 

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię