Strona głównaGryAktualnościFallout 76 - w grze pojawią się schrony, dostępne za walutę

Fallout 76 – w grze pojawią się schrony, dostępne za walutę

Do Fallout 76 nadchodzą nowe miejsca do zabudowy – schrony. Niestety, najlepsze nowości będą “ukryte” za walutą premium gry.

Bethesda zdradziła więcej szczegółów jak w Fallout 76 będą działać nowe schrony. W ten weekend nowości trafiły na serwery testowe gry. Przypomnijmy, że schrony w Fallout 76 to odizolowane przestrzenie w świecie gry, z których każda ma swój odrębny budżet. Schrony dostępne są w trzech rozmiarach – Utility Room, Lobby i Atrium. Pierwszy, którego opis może kojarzyć się ze schowkiem na szczotki, jest dostępny dla graczy za darmo, jak tylko ukończą nową linię questów, ale dwa kolejne oznaczają zbieranie waluty gry – Atomów.

Bethesda Fallout 76 Australia

Bethesda pisze, że Lobby będzie z początku jednym z darmowych, miesięcznych przedmiotów dla ograniczonej liczby użytkowników w danym miesiącu. Potem wszyscy gracze będą mogli kupić Lobby za Atomy w sklepie gry. Atrium natomiast będzie od razu dostępne za walutę. Taki podział nie powinien nikogo zaskakiwać. Z jednej strony aktualizacje do Fallout 76 mogą być darmowe, bo Bethesda zarabia na przedmiotach kosmetycznych i meblach ze sklepu gry, z drugiej – gracze z największą ilością waluty będą mieli największe schrony. 

Aktualnie ceny subskrypcji w Fallout 76 kształtują się następująco – 13 dolarów za miesiąc i 100 za cały rok. Atomy natomiast można kupić w cenie od 5 dolarów za 500 atomów, lub zarobić w grze, kończąc dzienne i tygodniowe wyzwania lub levelując darmowy season pass. Na przykład, zdobycie poziomu 20 sezonu drugiego pozwoli nam zarobić 150 Atomów. Jednak ciężko te ceny odnieść do cen schronów, których Bethesda jeszcze nie ujawniła. Oby tylko takie podejście nie spowodowało kolejnej “wojny klas”, podobnej do tej, która już raz przetoczyła się przez Fallout 76.

Nowe schrony powinny trafić do gry przed końcem roku, ale jeśli chcecie pobawić się nimi wcześniej, możecie zalogować się na jeden z serwerów testowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię