Strona głównaGryAktualnościFan stworzył grę z teledysku Red Hot Chili Peppers – Californication

Fan stworzył grę z teledysku Red Hot Chili Peppers – Californication

Starsi gracze z pewnością pamiętają teledysk Californication zespołu Red Hot Chili Peppers. Po 23 latach od premiery ktoś stworzył grę, która była jednym z motywów teledysku.

Lata temu oglądając teledysk Californication zastanawiałem się czy faktycznie można zagrać w grę, pokazywaną na ekranie. Jednak w rzeczywistości poziomy gry przedstawionej w teledysku autorstwa Jonathana Daytona i Valerie Faris to tylko fikcja. A w zasadzie była.

Zobacz: Lost Ark – Amazon zdradza szczegóły wprowadzonych nerfów

Za stworzenie gry zabrał się deweloper Miquel Camps Orteza i jak mówi:

Tak bardzo chciałem zagrać w tę grę! Jest rok 2022 i nie widziałem nikogo, kto stworzył tę grę, więc rzuciłem sobie wyzwanie, aby ją stworzyć. Wybrałem kilka epickich momentów z filmu i przekształciłem w 7 poziomów, każdy z inną mechaniką gry, mam nadzieję, że ci się spodoba.

Całkiem przyjemny sposób na spędzenie 30 minut i powrotu do czasów, gdy człowiek miał może nie trochę mnie, ale z pewnością zdecydowanie inne problemy niż dzisiaj. A przede wszystkim był młodszy. Gra ma dość prymitywne sterowanie, ale ukazuje surowość gier przełomu wieków. Grę Californication możecie pobrać za darmo wchodząc TUTAJ.

Miłej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię