Strona głównaGryAktualnościThe Settlers ponownie opóźnione i bez planowanej daty premiery

The Settlers ponownie opóźnione i bez planowanej daty premiery

Kolejna odsłona serii The Settlers miała ukazać się już 17 marca. Niestety Ubisoft postanowił opóźnić premierę w bliżej nieokreślony termin.

Zaledwie kilka dni przed planowaną premierą deweloper opóźnił The Settlers i nie wiadomo kiedy gra trafi na półki sklepowe. Według dewelopera opinie otrzymane po styczniowej zamkniętej becie skłoniły studio do wstrzymania premiery zaplanowanej na 17 marca.

Gdy zapoznaliśmy się z tymi opiniami, stało się jasne dla naszego zespołu, że jakość nie była jeszcze zgodna z wizją zespołu. Dlatego podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery gry na późniejszy termin. Dodatkowy czas zostanie wykorzystany na dalsze ulepszanie gry i zwiększenie jakości jako naszego głównego priorytetu dla wszystkich naszych graczy.

Pierwsza zapowiedź The Settlers miała miejsce jeszcze w 2018 roku z planem wydawniczym na 2019. Szczegóły prac nad grą są od wielu lat skrzętnie ukrywane. Teraz będzie trzeci raz gdy premiera została przesunięta i drugi raz gdy nie podano konkretnej daty premiery. The Settlers powstaje na silniku Snowdrop, tym samym, który napędza The Division 2 oraz nadchodzący Avatar: Frontiers of Pandora.

Zobacz: Lost Ark – Amazon zdradza szczegóły wprowadzonych nerfów

Ostatnią grą podstawowej serii o osadnikach było The Settlers 7: Droga do królestwa, które zostało wydane w 2010 roku. W ciągu kilku miesięcy do produkcji zostało dodane trzy DLC. W 2011 wszystko zostało połączone w wersję Deluxe.

Kolejna gra miała ukazać się w 2014 roku, jednak po negatywnym odbiorze na beta testach produkcję wstrzymano. Ostatecznie gra ukazała się jako w 2016 jako samodzielny Champions of Anteria. Teraz pozostaje czekać na wieści z Ubisoftu i zapowiedź premiery gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamespot
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię