Strona głównaKonsoleFan zbudował z klocków LEGO PS5 i Xbox Series X

Fan zbudował z klocków LEGO PS5 i Xbox Series X

Nie masz konsoli nowej generacji? Możesz zbudować ją samodzielnie z klocków LEGO. Jeden z youtuberów zbudował PS5 oraz Xbox Series X z klocków i opublikował w ramach programu LEGO Ideas.

BrickNick znany Youtuber w świecie entuzjastów LEGO zbudował konsole PS5 oraz Xbox Series X. Oczywiście nie są to działające sprzęty i raczej na nich nie pogracie. Za to bardzo rozbudzają wyobraźnie i świetnie prezentowałby się na półce. Oba projekty zostały stworzone w ramach inicjatywy LEGO Ideas, które dzięki głosom fanów mogą w przyszłości zostać oficjalnie wydane przez LEGO.

Zobacz: Nowa gra twórcy BioShock po ośmiu latach produkcji nie ma jeszcze nazwy

Obie konsole wykonane są w skali 1:1 oraz zachowaniem wielu szczegółów i kolorystyki. Do każdej z konsol BrickNick stworzył także odpowiednie kontrolery, nie zapominając również o bateriach w przypadku pada do Xboxa.

W środku każdej z konsol są małe dioramy przedstawiające sceny z gier. Te z kolei można wyciągnąć i zmienić na inne. Twórca zapowiada, że dioramy wkrótce przerobi na sceny z prawdziwych gier.

Jeżeli projekt zbierze 10 tys. głosów może wejść jako oficjalny zestaw LEGO dostępny w sprzedaży. Aby oddać swój głos wystarczy wejść na strony projektów PS5, Xbox Series X

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię