Strona głównaGryAktualnościFani Halo kupują lakier do paznokci dla ekskluzywnej skórki

Fani Halo kupują lakier do paznokci dla ekskluzywnej skórki

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Microsoft wypuszcza serię lakierów do paznokci, dzięki którym gracze mogą również zdobyć ekskluzywne skórki w Halo Infinite i Forza. Jednak okazuje się, że promocja nie działa jak powinna.

W zeszłym miesiącu Microsoft ogłosił umowę z marką lakierów do paznokci OPI oraz promocją dotyczącą Halo Infinite i Forza Horizon 5. Fani, którzy kupili butelki lakieru mieli zostać nagrodzeni takim samym odcieniem Spartana lub samochodu.

halo infinite lakier

Zobacz: Ultima Online po 25 latach wciąż dostaje aktualizacje

Jednak teraz okazuje się, że pierwsza partia lakieru oferowała tylko kody do Forza, a fani Halo mogą sobie jedynie pomalować paznokcie. Skórki Halo pojawia się dopiero w kolejnych partiach lakieru jakie mają trafić do sprzedawców detalicznych na całym świecie jeszcze w tym miesiącu.

Jak informuje Kotaku firma kosmetyczna OPI szybko wyjaśniła sprawę za pośrednictwem Twittera:

Myślę, że mogłeś to rozgryźć, ale Forza ma wyłączność w USA z kodem Ultra. Kod na skórkę pancerza Halo jest dostępny przy zakupach od 1 lutego na Amazon w USA i u regionalnych sprzedawców detalicznych.

Część graczy, która dotarła do nowej partii lakierów ze skórką Halo poinformowała, że kody są dobre, jednak skórkę otrzymają dopiero po aktualizacji gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię