Strona głównaGryAktualnościFanowska wersja przenosi utwór z Wiedźmina 3 w klimaty Cyberpunka 2077

Fanowska wersja przenosi utwór z Wiedźmina 3 w klimaty Cyberpunka 2077

W historii elektronicznej rozrywki zapisało się co najmniej kilkanaście tytułów, których soundtrack jest rozpoznawalny do dzisiaj i to od pierwszych nut. Z pewnością jedną z takich gier jest Wiedźmin 3. A co byście powiedzieli, gdyby element tego soundtracka znalazł się również w Cyberpunku 2077?

Muzyka do Wiedźmina 3 to wspólne dzieło Marcina Przybyłowicza, Mikołaja Stroińskiego oraz zespołu Percival. Na pewno wśród naszych czytelników są osoby, które znają ten soundtrack niemal na pamięć – szczególnie, jeśli po ukończeniu gry były jeszcze na koncertach Percivala z cyklu “Wild Hunt Live”.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 ma być lepszy od Red Dead Redemption 2

Okazuje się, że ktoś wpadł na pomysł zremiksowania jednego z najbardziej rozpoznawalnych utworów tej ścieżki dźwiękowej – “Hunt or be hunted” – w klimatach cyberpunkowych. Utwór, który pojawił się na kanale Glitch Galaxy na Youtube, przybrał nieco bardziej dubstepowy klimat, ale naszym zdaniem może doskonale spinać emocje związane z Wiedźminem 3 z nowym uniwersum, szykowanym przez CD Projekt Red i być “oczkiem” puszczonym w kierunku fanów. W komentarzach na YT pojawił się nawet pomysł, by o remiksie poinformować autorów gry i poprosić ich o umieszczenie go w nowym soundtracku.

Zobacz także: Wiedźmin 3 HD Reworked Project 5.0 jest już dostępny

Poniżej możecie posłuchać remiksu w całości:

A tutaj, dla porównania, oryginał “Hunt or be hunted”:

Jak Wam się podoba nowa wersja? Powinna Waszym zdaniem znaleźć się w Cyberpunku 2077?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię