Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 ma być lepszy od Red Dead Redemption 2

Cyberpunk 2077 ma być lepszy od Red Dead Redemption 2

Studio CD Projekt Red jest głodne sukcesu. Chce przeskoczyć jakością największe hity Rockstara…

Seria Witcher, a szczególnie trzecia część gry zapewniła polskiemu deweloperowi ważne miejsce w branży gamingowej. Wysokie oceny (metacritic 92/100) i świetne recenzje nie przełożyły się jednak na sprzedaż na poziomie najlepszych produkcji Rockstara. Dlatego CD Projekt Red postawiło sobie za cel wydanie Cyberpunk 2077 jako perfekcyjnej w każdym calu.

Zobacz także: Sapkowski może pogrzebać CD Projekt Red? Akcje firmy drastycznie spadły

Tak wynika z rozmowy Adama Kicińskiego (CEO CDPR) z inwestorami. Gdy zapytano go o to, czy Cyberpunk 2077 będzie tak dobry jak Red Dead Redemtpion 2, powiedział to, co chyba wszyscy chcieli usłyszeć. Twórcy zamierzają przeskoczyć western Rockstara, poświęcając więcej czasu na doszlifowanie diamentu.

Bez wątpienia jakość ma ogromne znaczenie. Staramy się publikować gry tak doskonalone, jak Red Dead Redemption 2 i ostatnie produkcje Rockstar. Ta gra jest znakomita, nawiasem mówiąc, jesteśmy być lepsi. Entuzjastyczne recenzje, doskonała sprzedaż. Czego to nas uczy? Cóż, uczy nas, że musimy publikować nadzwyczajne gry i dokładnie to planujemy.

Podobno wynieśli istotną lekcję monitorując reakcje społeczności graczy na RDR2. Wszystko sprowadza się do wypuszczenia gry w najlepszym możliwym stanie. I według nich tylko tego zabrakło w Wiedźminie 3, toteż tym razem nie popełnią tego samego błędu poświęcając więcej czasu na wprowadzenie poprawek i wyłapanie niedoróbek w rozgrywce.

Po zakończeniu gry możemy zacząć łatać różne błędy, zarówno poważne, jak i drobne, i odkładamy czas na ukończenie tego procesu

Ponieważ już wcześniej zgłaszali, że Cyberpunk 2077 jest grywalny od początku do końca, to chyba faktycznie zajmują się aktualnie gruntowną analizą jakości, tworząc patche i eksportując je do kodu gry. Dzięki temu będą mieć pewność, że w chwili premiery użytkownicy otrzymają produkt gotowy, który nie wymaga natychmiastowych usprawnień. Przy okazji chcą dotrzymać słowa w sprawie optymalizacji gry. Cyberpunk 2077 ma wyglądać pięknie i działać płynnie na każdej przyzwoitej maszynie

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię